Mobil Uygulamalar

Siz değerli ebeveynlere hamilelik boyunca yardımcı olacak birbirinden faydalı mobil uygulamaları bu sayfamızda bulup indirebilirsiniz.

  • Hamilelik Takibi  : Ücretsiz ve kullanması basit bir uygulamadır. Son adet tarihinizi veya ultrason tarihinizi girerek hamilelik takibinizi kolayca başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra kilo takibinizi kolayca yapabilir ve notlarınızı notlar bölümüne yazabilirsiniz. Uygulamamız Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak hizmet vermektedir.
  • Hamilelik ve Gebelik Takibi : Yayınlandığı günden beri Türkiye’de hamilelerin en çok kullandığı 1 numaralı Hamilelik uygulaması. Neredeyse yarım milyon kullanıcı ile Türkiye’nin en büyük Hamilelik sosyal ağı.Uygulamanın içerisindeki forum ile diğer tüm anne adaylarımızla bilgi paylaşabilirsiniz.
  • İlk 1000 Adım uygulaması : hamilelik döneminizden başlayarak bebeğinizin 2 yaşına geldiği zamana dek, size ve bebeğinizin sağlıklı gelişimine destek olmak için adım adım faydalı bilgilerle donatılmış bir mobil uygulamadır.
Kullanıcıya özel ve zengin içerikleriyle İlk 1000 Adım uygulaması,
             - Uzmanlara bir tuşta ulaşabileceğiniz “Uzmana Sor” platformu
             - Uzman görüşleri,
             - Pratik ipuçları,
             - Beslenme önerileri,
             - Besleyici tarifler,
             - Bebeğinize özel gelişim cetveli,
             - Size özel sürpriz ve fırsatlar ile,
bu keyifli annelik yolculuğunuzun her adımında yanınızda olmak için yaratılmıştır!  • Ninniler : bebeklerini uyutmaya çalışan aileler düşünülerek tasarlandı. Uygulamamız basit ve sade bir tasarıma sahiptir. Mümkün olduğunda dikkat dağıtan özneler kullanılmamıştır. Uygulamamızda bulunan çocuk şarkıları ve ninniler özenle seçilmiştir

Uygulamamızın özellikleri şunlardır:
- Küçük indirme boyutu.
- Farklı dillerde indirilebilir çok sayıda ninni
- Ninni ekleyip çıkartabileceğiniz size ait bir liste
- Ninniyi başlatma ve durdurma özelliği
- Bir sonraki ninniye otomatik geçme özelliği
- Bir sonraki ninniye geçme butonu
- Android Material tasarım özellikleri

Uygulamamızda bulunmasını istediğiniz yeni ninniler ve özellikler için yorumlar kısmı aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Paylaş:

 
Copyright © arasbebek.com. Designed by OddThemes
Copyright © arasbebek.com. Tasarım Aras Bebek