Oğlumuz Aras

Sevgili Anne ve Babalar...
Ailenizin yeni küçük misafirleri için hazırlanan bu site, sizlere doğum öncesi ve sonrası faydalı bilgiler vermek amacıyla hazırlanmıştır. 
Öncelikle bebek bekleyen bebek sahibi olmak isteyen ve bebeği olan tüm anne babaların en iyi şekilde faydalanması dileğiyle...

Her Anne Babanın hayatta verdiği en güzel karar, çocuk sahibi olma kararıdır. Bu sebeple biricik oğlumuz Ömer Aras, sezaryen doğum ile 3800 gr. olarak 2016 yılının haziran 14'ünde ailemize merhaba dedi. Hayatımıza girmesiyle bizi mutlu ettiği kadar bir o kadar da her şeyi değiştirdi. Anne baba olmanın sadece evlat sahibi olmak değil, sorumluluk sahibi olmak olduğunu öğretti.  Kendinizden çok onu düşünmeyi, onun ihtiyaçlarının sizin ihtiyaçlarınızdan daha değerli olduğunu öğretti. Yeri geldi gece uykunuzdan uyanmayı, yeri geldi babamıza bez bağlamayı öğretti :). Verdiğiniz her kararı onu düşünerek vermeyi, yaptığınız her planı ona göre yapmayı öğretti. Onun gülmesinin aslında sizin gülüşünüz olduğunu ve normal hayatta hiç yapmayacağınız hareketleri sırf o gülsün diye yapabileceğinizi öğretti :) değiştirdiği bir çok şey içinden şimdilik söyleyebileceklerimiz bunlar olsa da oğlumuz Ömer Aras'ımız ailemize hoş geldi ve iyi ki geldi.

Tüm Anne Babaların Cennet kokan minik melekleri ile güzel günler yaşaması dileğiyle....

 
Copyright © arasbebek.com. Designed by OddThemes
Copyright © arasbebek.com. Tasarım Aras Bebek